Nasza Polana | Kontakt
15263
page-template-default,page,page-id-15263,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

NASZA POLANA

Klimkówka 142

38-312 Ropa

Email: naszapolana@gmail.com

Tel: 730 410 604

Nasza Polana znajduje się w sercu Beskidu Niskiego, w powiecie gorlickim, gmina Ropa w miejscowości Klimkówka. Mieszkamy na wzgórzu, w maleńkim przysiółku zwanym przez miejscowych Flasza.

Dojazd do nas:

Gościu, jeśli nie chcesz się zgubić zastosuj się w 100% do tego co piszą Gospodarze. GPS raczej wyprowadzi Cię w maliny: od strony Grybowa lub od Gorlic jedziemy drogą nr 28, w miejscowości Ropa (przy stacji Orlen) skręcamy na miejscowość Wysowa Zdrój i TUTAJ PRZESTAJEMY SŁUCHAĆ NAWIGACJI!!!  jedziemy około 6-7 km prosto (uważając żeby po drodze nie skręcić na Brunary a potem nie skręcamy również na Łosie i Bielankę) i w miejscowości Klimkówka, jak dojedziecie do kościoła, który będzie po Waszej prawej stronie, trzeba jechać jeszcze kilkaset metrów wzdłuż  kostki brukowej i jak tylko ona się skończy (za znakiem uwaga na dzikie zwierzęta, a przed znakiem ograniczenie prędkości do 60 km/h) od razu skręcamy w prawo i mkniemy asfaltem ostro pod górę. Jedziemy około 1 km przez las i jak las się skończy skręcamy ostro w lewo. Wtedy jeszcze kawałek asfaltem i pierwszy drewniany dom w sadzie po prawej stronie jest nasz. Brzmi to nieco skomplikowanie ale zapewniam, że traficie bez problemów. W razie kłopotów proszę dzwonić 730 410 604.

Niezastosowanie się do powyższych instrukcji dojazdowych, grozi nawet urwaniem miski olejowej 🙂 serio!

Regulamin pobytu na Naszej Polanie:

Zawsze chodzi nam o jedno tzn. aby nasi Goście czuli się u nas jak w domu. Jednak parę małych zasad sprawi, że i mu Gospodarze będziemy czuli się swobodnie, zatem:

  1. Uszanujcie fakt, że prosimy aby po naszym domu nie chodzić w obuwiu, którego używamy na zewnątrz (buty zostawiamy w sieni, zaraz przy wejściu). Sugerujemy zatem zabranie obuwia domowego.
  2. Relaksujcie się pozwólcie także relaksować się innym, czyli w godzinach między 22:00-8:00 zachowujcie ciszę i spokój.
  3. Sprzątajcie po swoich pupilach i nie pozwólcie im spać w naszopolanowych łóżkach. Zatem prosimy o zabranie dla nich posłania oraz czegoś do wycierania łapek, gdy deszcz i plucha.

Dziękujemy!

Wierzymy, że tych kilka prostych zasad nie zniechęci Was do przyjechania do Naszej Polany.