Nasza Polana | Kontakt
15263
page-template-default,page,page-id-15263,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

NASZA POLANA

Klimówka 142

38-312 Ropa

Email: naszapolana@gmail.com

Tel: 730 410 604

Nasza Polana znajduje się w sercu Beskidu Niskiego, w powiecie gorlickim, gmina Ropa w miejscowości Klimkówka. Mieszkamy na wzgórzu, w maleńkim przysiółku zwanym przez miejscowych Flasza.

Dojazd do nas:

Od strony Grybowa lub od Gorlic drogą nr 28, w miejscowości Ropa (przy stacji Orlen) skręcamy na miejscowość Wysowa Zdrój i jedziemy około 6-7 km prosto (uważając żeby po drodze nie skręcić na Łosie i Bielankę) i w miejscowości Klimkówka, jak dojedziecie do kościoła, który będzie po Waszej prawej stronie, trzeba jechać jeszcze kilkaset metrów wzdłuż nowo położonej kostki brukowej i jak tylko ona się skończy (za znakiem uwaga na dzikie zwierzęta, a przed znakiem ograniczenie prędkości do 60 km/h) od razu skręcamy w prawo i mkniemy asfaltem ostro pod górę. Jedziemy około 1 km przez las i jak las się skończy skręcamy ostro w lewo. Wtedy jeszcze kawałek asfaltem i pierwszy drewniany dom w sadzie po prawej stronie jest nasz. Brzmi to nieco skomplikowanie ale zapewniam, że traficie bez problemów. W razie kłopotów proszę dzwonić 730 410 604.