Nasza Polana | Nasza Polana
15255
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15255,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Nasza Polana

O NASZEJ POLANIE

Witamy na Naszej Polanie, w sercu Beskidu Niskiego, gdzie symbioza z przyrodą odbywa się naturalnie, gdzie świergot ptasząt latem budzi o poranku, gdzie jesienią feeria barw nie mieści się w palecie kolorów najsłynniejszych malarzy, gdzie zimą skute lodem i ośnieżone krajobrazy cieszą duszę i oko, gdzie wiosną każde źdźbło trawy urokliwie budzi się do życia. Gdzie możesz pobyć z nami albo sam, spacerować, wędrować, kontemplować  ale możesz też podglądać jak rosną zioła, wytropić jelenia albo skosztować soczyste jabłko, upiec chleb albo pobrudzić dłonie w lokalnej glinie. Jest też moc innych rzeczy do robienia lub nie robienia. Bujanie na hamaku, zaglądanie pod liście pokrzywy i gdy nie ma pod nimi robaczków to zerwać je na aromatyczną herbatę. Nasza Polana to nie tyle miejsce co rzeczywistość, która tworzy się na nowo każdego dnia. Zapraszamy!

TAKĄ CHATĘ POZNALIŚMY WE WRZEŚNIU 2013 ROKU:

A TAK CHATA PREZENTUJE SIĘ OBECNIE I NIEUSTANNIE PIĘKNIEJE :):

O NAS

Wiele lat temu usiedliśmy na kanapie i powiedzieliśmy sobie  o naszych marzeniach. Było ich wiele ale jedno, to najważniejsze, było wspólne. Ustaliliśmy, że wyprowadzamy się na wieś, w góry, gdzie miejski zgiełk nie dociera, gdzie wiatr targa włosy, gdzie słońce wypisuje na twarzy piegami uśmiechy, gdzie życie toczy się zgodnie z naturą i tempem narzuconym przez kolejne pory roku. Chcieć to móc. Daliśmy sobie więc kilka lat na realizację owego planu i oto dziś siedzimy na zupełnie innej kanapie, w naszym własnym domu i radujemy się każdego dnia odmiennym życiem. Łatwo nie było ale nie żałujemy ani jednego dnia, jaki spędziliśmy na wędrówce do Naszej Polany.

ONA

Miłośniczka górskich i rowerowych wycieczek. Zbiera i cały czas uczy się rozpoznawać zioła i stara się używać ich jak najczęściej w domowych posiłkach. Relaksuje się w kuchni, gdzie serwuje potrawy bezmięsne. Jest patrzącą optymistycznie na życie, towarzyską osobą, która jednocześnie ceni sobie chwile samotności na możliwość obcowania z dobrą książką. Stara się przenieść na grunt wiejski swoją inną pasję, jaką jest wszelako pojęta kultura.

W NASZEJ POLANIE MIESZKAJĄ TEŻ:

BRONEK

NIUNIOL

BRZOZA